- Reklama -euro

BRNO! My hlásíme otevřeno!

Maturita se vám neodvratně blíží, ale vy se na dospělácký život ještě necítíte? My tady tyto smíšené pocity u nás v Jazykové škole PELICAN naprosto chápeme! A proto přicházíme s řešením. Již teď se můžete přihlásit do našeho pomaturitního studia na školní rok 2023/2024.

Zaujala vás naše nabídka? Tak neváhejte a čtěte dále, abyste se dozvěděli co nejvíce podrobností!

Proč se pustit do pomaturitního studia?

S jistotou lze říct, že si s pomaturitním studiem prodloužíte mládí. Jak je to možné? V rámci pomaturitního studia v Brně budete docházet do školy pouze 20 vyučovacích hodin týdně, a to od pondělí do pátku mimo prázdniny a státní svátky.

Díky pečlivé docházce si zachováte status studenta, který vám umožní získávat výhody studentského života po celý další rok. Jaké výhody? Tak třeba si budete moci vyřídit ISIC, který Vám dopřeje mnoho studentských slev, jako třeba zlevněné jízdné nebo třeba slevy na vstupy různorodých světových památek.

Pomaturitní studium angličtiny v Brně nerozvíjí pouze vaše dovednosti angličtiny nýbrž jeden další jazyk. Opět se divíte, jak je to možné?

Každý student od nás totiž k pomaturitnímu studiu v Brně dostane roční kurz druhého jazyka v ceně 10 500 Kč úplně zdarma! Navíc si k sobě budete moci vzít jednoho dalšího studenta, a to také zdarma. Ve dvou se to přece lépe táhne, ne?

Jako poslední lze zmínit možnost složení státní jazykové zkoušky na úrovni B2 nebo C1. Pomaturitní studium angličtiny v Brně v Jazykové škole PELICAN v Brně vám totiž zajistí pečlivou přípravu na jazykovou zkoušku dle vašeho výběru a budete tak mít tedy v ruce certifikát, kterým budete moci svou znalost doložit. No nezní to skvěle?

Brňáci! Zaujali jsme vás, ale nevíte, co si teď počít?

Prvním důležitým krokem je odhodlání. To již máte úspěšně za sebou. Výběr jazyka máte taky za sebou, jde se do angličtiny! Nyní již stačí odeslat přihlášku do pomaturitního studia u PELICANA v Brně, a to přímo přes naše webové stránky. Povinností není žádné přijímací řízení, stačí když se přihlásíte a můžete začít.

Jazyková škola PELICAN v Brně umožňuje studentům uhradit částku za pomaturitní studium jednorázově, anebo na dvě splátky. V případě dvou splátek je nutné uhradit první část do začátku školního roku a druhou poté do konce kalendářního roku.

Bojíte se vaší úrovně? Nezoufejte. I jako začátečník u nás můžete nastoupit do pomaturitního studia angličtiny. A pokud vám dělá starost to, že nevíte, jakou máte úroveň, také si nedělejte starosti. Na začátku školního roku pořádáme pro naše studenty rozřazovací testy, který nám jasně řeknou, do jaké skupiny máte být zařazení.

Tak co, jdete do toho s námi? Pokud tento článek neodpověděl na veškeré vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, anebo se rovnou zastavte u nás v kanceláři Jazykové školy PELICAN v centru Brno a my vám rádi veškeré vaše všetečné dotazy zodpovíme.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram