- Reklama -euro

Objevte psací a kancelářské stoly za nízké ceny v hezkém designu, vysoké kvalitě

Pracujete doma ve své provizorně vytvořené kanceláři, nebo máte vlastní samostatně stojící budovu s firmou, kde denně docházíte z domova? V každém případě byste se měli při práci u počítače nebo za pracovním stolem cítit pohodlně. Správný stůl i kancelářská židle jsou nejen komfortní pro celodenní sezení, ale především zajistí to nejlepší pro vaše tělo. Nutno ale říci, že i s nejlepším stolem a židlí byste se měli tu a tam protáhnout, procvičit oči, dát oddech mysli. 

Vyberte si levný, přesto kvalitní psací či kancelářský stůl

Na webových stránkách signal-nabytek.cz najdete psací a kancelářské stoly v mnoha stylech. Jestliže chcete nebo potřebujete počítačový stůl, který zabere co nejméně místa, možná vám přijde vhod počítačový stůl STAR v bílém provedení, ve variantě dub sonoma nebo wenge. K dostání jsou jen za 989 Kč nebo 999 Kč a mají velmi dobré hodnocení. Umožní vám klávesnici uschovat na vysunovací poličku, ruce budete mít ve správné poloze, nikoli zvednuté nahoru na hlavní pracovní plochu. Tu naopak využijete lépe, ať už na odložení knihy, dokumentů nebo třeba kalkulačky, psacích potřeb nebo jiného vybavení, které k práci potřebujete. 

Nabídka je ale velmi široká. Vyberete i stoly větší, členěné, se šuplíky, se skříňkami, poličkami. Záleží jen na tom, jaký se vám líbí, jak velkých stůl chcete nebo zda má být rohový či k rovné stěně. 

Pokud máte v kanceláři víc místa, podívejte se i na nábytkové sestavy a stěny. Můžete mezi nimi najít takovou, která vám pomůže v kanceláři nastolit pořádek, aniž byste nábytek museli vybírat po jednom kuse. I když jde např. o sestavu do obývacího pokoje, může působit reprezentativně a jinak poskládaná i v jiné místnosti. Třeba kanceláři. 

Oblíbený design dubu sonoma

K velmi populárním patří psací stoly dub sonoma, které jsou vzhledově velmi hezké. Hodí se k jakémukoli vybavení, ať už je ostatní nábytek v tmavém nebo bílém vzhledu. Dub sonoma má příjemnou barvu, nebude prostor nijak narušovat nebo zatěžovat.

Kompletní nabídku najdete na signal-nabytek.cz, mnohé stoly se slevou i vyšší než 50 %. Výhodná je i cena dopravy, a pokud nakoupíte za více než 15 000, získáte dopravu ZDARMA.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram