- Reklama -euro

Oči v hlavní roli! Linky, stíny, husté řasy – inspirujte se hvězdami, jak je nosit

Zdá se, že nadvláda rtů (ať už červených nebo v jiné výrazné barvě) pomalu končí. Hlavní housle převzaly v dekorativní kosmetice oči – zdá se alespoň podle záběrů hvězd z nedělních hudebních cen.

Herečka Megan Fox také vsadila na výrazný oční make-up. Linka se táhne směrem ven z oka až ke spánkům. Víčka jsou tmavá, oči hustě zdobené umělými a zvýrazněnými řasami.

Na akci Billboard Music Awards se objevilo několik slavných dam, které svým vzhledem upoutali pozornost. Řeč není jen o garderobě, ale také podobě líčení. Dominantou se přitom u většiny žen staly výrazně nalíčené oči.

Vizážisté se opravdu nenechali omezovat – oční víčka se v některých případech stala doslova plátnem pro stínování a použití několika barev, bodovala také grafické a geometrické efekty, například vystínovaný trojúhelník, který se napájel na kočičí linku taženou směrem do vnějšího koutku.

Dalším poznávacím znakem letošního líčení hudebních cen byly také husté řasy. Ty jsou v Hollywoodu doslova „must-have“, tedy takříkajíc povinností. Hvězdy často absolvují celé procedury k tomu, aby jejich řasy vypadaly zdravě a hustě. A když to nejde biologicky, pomůže samozřejmě i zahuštění pomocí umělých trsů či třeba s řasami z norka.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram