- Reklama -euro

Touha byla silnější, než já!

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Výraz v jeho tváři, když při milování díval hluboko do mých očí, jako bych už někde viděla. Usmívala jsem se na něj a nechala se unášet vlnami slasti. Bylo krásně ležet na jeho mladém těle. Mít nahá prsa na jeho hrudníku a vnímat, jak se naše lůna propojila tancem lásky.

Jakuba jsem potkala náhodou na firemním večírku. On byl nový a já už v manažerské funkci. Od první chvíle mi někoho připomínal. Netušila jsem proč, ale pohled na jeho tělo, výraz i chůzi ve mně vyvolával lechtání v podbřišku.

„Žaneta vzpamatuj se,“ řekla jsem si sama pro sebe. Vždyť mohl být o dobrých dvacet let mladší.

Na druhé straně bylo jasné, jako bych mu ani já nebyla lhostejná. Během banketu se nám nejednou setkaly pohledy. A nebyla to jen náhoda. Fixovali jsme se na sebe, přibyly úsměvy.

Ano, byl přesně o 21 let mladší. Já čtyřicátnice a on devatenáctiletý mladík, který začínal svou životní kariéru. Samozřejmě, že se hlásil ke mně do týmu a brzy jsme pili kávu i víno u mě doma. Osobně jsem mu vysvětlila všechny produkty, chtěla jsem, aby byl nejlepší, aby to někam dotáhl, cítila jsem k němu nejen náklonnost, ale věděla jsem, že to může daleko dotáhnout. Najednou mě chytil při prohlížení materiálů za ruku. A já jsem ji neodtáhla.

To jiskření, které bylo mezi námi, se už nedalo dále vydržet ani ignorovat. Najednou jsme se líbali. Ani nevím, jak se to stalo. Já jsem byla jednou na jeho straně, pak on na mé. Na gauči jsme se jemně dotýkali, hladili a líbali. Nechápala jsem, co to se mnou dělá. Měla jsem pocit, že každý jeden dotek mě vzrušuje víc. Mým tělem proběhly husí kůže, když mi hladil krk a zašel rukama do vlasů.

„Bože, to je zajíček,“ pomyslela jsem si, když jsem mu rozepínala košili a vrhla se líbat jeho dobře vyformovaný hrudník. I on mi začal rozepínat halenku.

Nebyla jsem si jistá, jestli se mu mé tělo bude líbit. Přece jen nás dělila prakticky jedna generace. Ale jakmile mi políbil odhalená prsa a zavedl mi dlaň do jeho rozkroku, přestala jsem mít jakékoli pochybnosti.

Jeho penis stál pevně jako žula.

Byl připraven pokračovat. Já jsem si ještě chvilku nebyla jistá. Až do momentu, dokud mi nerozepnul podprsenku, nevzal bradavky mezi rty a nezačal je nadšeně sát. Nechápala jsem, jak mohl vědět, že tohle miluji. Nedokázala jsem mu odolat.

Bylo to něco neskutečného.

Rozepnul mi kalhoty. Oba jsme už byli polonazí, když jsem ho vzala do ložnice.

On měl sice devatenáct, ale já už jsem byla dost stará na to, abych se milovala na gauči. Pohodlný k sezení, ale příliš nepraktický na dobrý sex.

Vysedla jsem na něj.

Bylo to úžasné vnímat v sobě tak mladý, pevný a chtivý penis.

„Bože,“ vzdychala jsem. Usmíval se na mě, hladil mi prsa, dotýkal se tělem a přirážel proti mému zadku. Intenzita rozkoše se stupňovala. Nebyla jsem daleko od vyvrcholení. Dlaněmi mi svíral zadek. Zbožňovala jsem to.

Později jsem se dala na čtyři a v přestávce milování si vychutnávala jak mě odzadu vášnivě lízal. Vzdychala jsem, prožívala jsem naše vzrušení opravdu intenzivně. Bylo to krásné, nadržené a živočišné. Když do mě opět vnikl, držela jsem a vycházela mu vstříc dokud jsem necítila, jak vyvrcholil na můj zadek. Já jsem se stihla dotýkat klitorisu a tak jsme dosáhli vyvrcholení prakticky společně.

Ještě jsme zůstali v náručí. Na chvíli jsem zapomněla na věkový rozdíl a užívala si jeho mladého těla.

„Budeš se líbit i otci,“ řekl najednou. Ani jsem nerozuměla, proč to mluví. Proč vzpomíná otce, hned po milování.

Dating, Flirting, Kisses, Love between man and woman. Top portrait of loving couple

„Má tolik let co ty,“ usmál se. Najednou jsem přestávala všemu rozumět a současně mi věci začaly do sebe zapadat. Odtáhla jsem se od něj a přikryla si přikrývkou nahá prsa.

Podívala jsem se mu lépe do tváře.

„Tibor?“ vyjechtala jsem ze sebe.

„Přikývl.“ Najednou jsem nevěděla co dělat. Nedalo mi to. Dvacet let byla přece jen doba, ale najednou jsem ho viděla opět před sebou. Tibor. Moje první velká láska, se kterou jsem se jen jednou stihla milovat. Často jsem si připomínala, jaké to s ním bylo krásně dříve, než odešel do Rakouska a víc jsem ho neviděla.

„Když jsem mu řekl, že s tebou dělám, byl nadšený. Všechno mi o vás řekl,“ pokračoval Jakub.

Najednou jsem nevěděla, jestli to chci poslouchat dál. Ani co bych měla dělat. Jen jsem se na něj vrhla. Začala jsem ho znovu líbat. A užívala si to, co jsem chtěla už tehdy, před dvaceti lety, jen jsem neměla tolik odvahy. Dnes jsem jí už měla mnohem víc.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram