- Reklama -euro

Tyto věci považují ženy na mužích za nejatraktivnější: Čím nás umí kdykoli dostat?

I my ženy, máme jasně definované atributy, díky kterým atraktivita chlapů v našich očích stoupá. Čemu vždy podlehneme?

Humor, samostatnost, či galantnost, to vše chlapům přidává na atraktivitě
Stejně jako muži mají věci, které na nás obdivují, není tomu jinak ani v našem případě. Vždy klademe do popředí určité atributy, díky kterým nás téměř vždy dostanou. Kdy a jakým chováním si nás dokážou okamžitě omotat kolem prstu? Vyzpovídali jsme tři ženy, které nám prozradily, což je pro ně absolutní prioritou.

„Pro mě přirozeně i vzhled hraje značnou váhu a potrpím si na to, aby chlap dobře vypadal. Je jedno, jestli je blonďák, tmavovlasý, ale podstatné je aby celkově vyzařoval sexappeal. Už na prvním rande si všímám jak se chová, co klade do popředí, jestli je galantní, pečlivý a zda se zajímá io mě nebo mluví jen o sobě.To vše je důležité.Kromě toho vnímám, jaký je jeho postoj k jiným ženám v mé společnosti.To totiž dokáže sukničkáře velmi brzy odhalit, takže selektuji i to. Pokud má od první chvíle v hlavě jen mě, jde o chlapa, kterému určitě podlehnu.“ (Lenka, 33)

Přečtěte si: Muž se od ní nepohne ani na krok: Takhle vypadá žena, která si sexem dokáže chlapa doslova připoutat

Portrait of attractive young caucasian man over grey background. Male model standing with his arms crossed and smiling.

„Za absolutní strop atraktivity považuji, když je muž vnímavý, laskavý a starostlivý. Nemusím takové ty frajerské typy, co si potřebují prostřednictvím žen zvyšovat ego. Zbožňuji vtipné chlapy, co jsou sami sebou, na nic si nehrají a nepotřebují se uměle před někým předvádět .“ (Simona, 32)

„Mám pocit, že v dnešní době je stále méně mužů, kteří se dokáží postarat sami o sebe. V určitém směru je i velké procento chlapů po třicítce, závislých na své mámě. A to se pak projevuje v mnoha ohledech. Čili pro mě je mimořádně atraktivní a imponuje mi, pokud je chlap samostatný, nezávislý a sám sebou. Ano, i vzhled hraje roli, ale při přitažlivosti je pro mě právě toto klíčejší. (Alena, 30)

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram