- Reklama -euro

Milované i nenáviděné: Espadrilky vyniknou s pastelovými tóny i zemitými odstíny

Letní boty, které určitý typ žen miluje a jiný nenávidí jsou jasně definovány. Jedná se o espadrilky. Pokud patříte do té první kategorie, podívejte se jak je nosit a kombinovat.

Pokud hledáte ideální boty na léto, espadrilky rozhodně patří do kategorie těch, kterými neuděláte krok vedle. Přestože mnohé ženy je příliš nemusí, jiné na ně nedají dopustit. I když jde v určitém smyslu o specifický kousek, v létě jimi nic nezkazíte. Jsou pohodlné, snadno kombinovatelné a skutečně v nich dokážete prochodit uličky metropolí, aniž by vaše nohy trpěly a zároveň budete i vypadat stylově.

Evoluční retro návraty
Tyto plátěny jsou vyrobeny z plátna a charakterizuje jejich podrážka z provazu se specifickým opletem po straně podrážky. Za jejich domovinu lze považovat Pyreneje a jejich historie se datuje již od 14. století. Prošli řadou módních změn, ale základ jim v podstatě zůstává. Můžete však při nich variovat s barvami či výškou podrážky.

Neformální ikoničnost
Na výsluní se dostaly především v 80. letech minulého století. No díky Burberry, Chanel, Dior, Gucci, Lanvin, Valentino nebo Fendi hlásí každoročně obrovský comeback na módní scénu.

Photo of young girl taking a rest from the shopping, sitting on the bench and holding cup of coffee

Nemusíte se při nich bát ani zvířecích vzorů či motivů. Ty skvěle vyniknou při zemitých tónech či klasické černé.

Hra s barvami a dvojkem
Pastelovým barvám zase sluší nejen odvážnější tóny, ale také klasická černá. V tomto směru je to jen na vás, jak to cítíte. Nosí se výrazné barevné dvojkombinace, ale i nestárnoucí minimalistická klasika. Tyto boty v sobě spojují univerzalitu a praktičnost, která se zkrátka počítá.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram