- Reklama -euro

Novinky ve světě make-upu: Bezvadná pleť od rána do večera, díky které se budete cítit sebevědomě

Jednotný tón pleti a jas je to, co nás činí krásnými. Pleť je alfou omegou v líčení a pokud nemáte vhodný make-up pro vás, daleko nedojdete.

Make-up novinky, díky kterým se budete cítit ztotožněná sama se sebou, což vás přivede k objevení sebevědomí, po jakém jste vždy toužili. Je to tak – make-up nás činí sebevědomějšími.

Inspirujte se: Nejkrásnější barva vlasů na léto 2022 se hodí každé ženě: Třeba k ní však zvolit vhodný účes, aby vynikla vaše osobnost

Make-up artistami oblíbený make-up
Umělci au žen oblíbený make-up Studio Radiance Face and Body Radiant Sheer Foundation od MAC Cosmetics, který slibuje, že odhalí a nikdy nezakryje vaše skutečné „já“. Make-up na pleť a tělo s lehkou texturou a okamžitou hydratací zajistí pleti komfort a zároveň lesk. Čirý závoj s přirozeným, zářivým leskem. V tomto období oceníte, že je voděodolný a nezpůsobuje akné.

Woman before and after makeup. . The concept of transformation, beauty after applying makeup with a makeup artist. Result without retouching.

Bezvadná pleť od rána do večera
Make-up Dior Forever dokáže vyčarovat bezvadnou pleť, které zajistí krytí a méně viditelné póry po dobu od rána až do večera. Na pleti vytváří sametový, avšak matný vzhled. Sjednocená pleť, která je výsledkem, přispívá k postupnému zkrášlování i díky bohatému obsahu složek v péči o pleť. Pleť vypne a vyhladí, bez efektu masky. Chrání před UVA a UVB zářením.

Krémový make-up z nejkvalitnějšího kokosového oleje
Krémový make-up „Un“ Cover-Up Cream Foundation značky RMS beauty (Ingredients-store.cz) obsahuje nejkvalitnější kokosový olej, směs exotických olejů a bylinek, díky čemuž je pleť nonstop hydratovaná. Výživa, jas a omlazení jsou výsledkem jeho aplikace, která zároveň zlepšuje tón pleti a také texturu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram