- Reklama -euro

Bílý cukr: Přidává kila, ničí organismus, ale takto můžete postupně zcela eliminovat bílý cukr ze života

Říká se, že bílý cukr je hlavní nepřítel naší figury. Pokud i vy zvažujete, jak ho ve svém jídelníčku eliminovat, víme přesně jak na to. A nebude vás to bolet, ani když se řadíte do kategorie milovníků čokolády či zmrzliny.

Pokud se i vy řadíte do kategorie žen, které nedají dopustit na čokoládu, zmrzlinu, či sladké hříšnosti ve formě různých koláčků, ale zároveň vás trápí problematické partie figury, změny nálad či nedokonalosti na pleti, zřejmě je čas to změnit. Za všechno totiž může být zodpovědný obyčejný cukr. Ano, kromě zmíněných jídel se totiž přidává téměř do každé potraviny, takže se velmi lehce stane, že ho v těle budete mít nadměrné množství, což se projeví ve více ohledech.

Čtěte také: Dá se zhubnout sexem jako při sportu? Prozradíme také sexuální polohu, při které spalujete nejvíc

Ideální je postupně jej ze svého jídelníčku eliminovat a právě díky tomu se dokážete propracovat nejen k vytouženým křivkám, ale i životnímu balanci. Bílý cukr je totiž závislost, na které tělo je třeba odvykat postupně a komplexně.

„Ze stravy hned na začátku je třeba jednoznačně vyloučit hlavně bílý rafinovaný cukr, který se nachází v mnoha potravinách. Zapomeňte na jakékoli sladkosti, zmrzlinu, pečivo, bílou mouku. Je dokázáno, že ženy by neměly sníst více než 5 malých kostek cukru denně. Právě Bílý cukr se totiž v břišní oblasti nejvíce usazuje. .

Příjem cukru eliminujte postupně:
Nahraďte sladkosti ovocem, oříšky či tvarohem
Vyměňte jakékoli slazené nápoje za vodu či bylinkové čaje
Zapomeňte na alkohol
Do kávy si nedávejte cukr
Nepřipravujte si polotovary, ale jídlo z čerstvých surovin
Snížíte-li jeho přijaté množství postupně, tělo nebude mít abstinenční příznaky (ano i tak odborníci definují závislost na cukru, kterou má rok od roku větší procento lidí), začne se zlepšovat vaše nálada, pozitivní změny uvidíte i na figure a zároveň se vám upraví i pokožka. Hodně cukru v našem těle se totiž projevuje na pleti ve formě vyrážek či drobných šupinek.

Granulated white cane sugar in a sack with a scoop.

Nepřehlédněte: Dejte si pozor na největšího nepřítele hubnutí: Ani zdaleka však nejde o jídlo

Příklad jídelníčku pro eliminaci cukru ve stravě:

Snídaně: Tvaroh s malinami, jahodami a kokosem
Oběd: Krevetové rizoto s hoblinkami parmezánu
Večeře: Avokádo, celozrnný chléb, vajíčko
Základem je abyste měli vyvážený jídelníček, který vám nezpůsobí nežádoucí kolísání hladiny cukru v krvi a zároveň vás ochrání před návaly vlčího hladu i chutěmi na sladké. Tělu je třeba dopřát zdravé tuky, kvalitní bílkoviny a složené sacharidy s vlákninou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram