- Reklama -euro

Nadčasové košilové šaty 5x jinak: Takto dokážete jedním kouskem kouzlit

Košilové šaty jsou kouskem, který je v létě k nezaplacení. Dokážete je krásně variovat a hodí se téměř pro každou příležitost.

Pokud byste v letním šatníku měli mít jen jeden typ šatů, rozhodně sáhněte po těch v košilovém duchu. Nejenže je umíte krásně variovat, hodí se téměř ke všemu, ale v podstatě je využijete i celoročně. Stačí i malá změna doplňků a dokážete zcela předefinovat výsledný styling.

Ležérnost a autenticita
Pokud se v létě chcete cítit uvolněně, sama sebou a užívat si pocitu bezstarostnosti, určitě sáhněte po klasických košilových šatech, ideálně mírného oversize střihu, s výraznějšími manžetovými rukávy. Vezměte si zlaté doplňky, slaměný košík či kabelku, žabky a vyražte do ulic. Pro někoho naprostý minimalismus, ale splňující všechny atributy perfektního a autentického summer looku.

Kdo všechno si nenechal ujít prohlídku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silně ženská Karolína Chomistekov

Trendy and comfy
V podstatě stačí vyměnit jen pantofle za tenisky, vzít si slaměný klobouk a celkově dáte stylingu zcela nový rozměr. Ať už se chystáte poznávat nové metropole, nebo jedete na oběd s kámoškou, toto je skvělá volba. Uvolněné, nenucené a výjimečné zároveň.

Young adult couple taking a selfie and having fun while they are walking in the forest.

Hra s délkou
U košilových šatů si můžete hrát is délkou. V létě se nebojte mini verzí, ideální je takový kousek v pase převázat páskem a doplnit jej jednoduchými, nenápadnými prvky. Toto vše jsou kousky, kterými neuděláte krok vedle a navíc vždy i upoutáte. Stačí sandálky ze stejné kůže jako je opasek či kabelka v totožném tónu.

Když detaily tvoří celek
Pokud si v rámci své postavy nemůžete dovolit mini délku, skvělou alternativou je také rozparek. Nenápadný detail, umí skutečně vykouzlit mnohem víc, než možná předpokládáte. Klidně zvolte šaty po zem, ale nechte si rozepnutých několik knoflíků do oblasti kolen. Jemné odhalení a nenápadná provokace rozhodně přidávají na sexappealu.


Tip redakce: nejlepsí pračka s horním plněním.


Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram