- Reklama -euro

Sharlota se už za pár týdnů bude vdávat! Extravagantní raperka promluvila o svatebních šatech

A také o tom, v jakých kouscích oblečení se cítí nejlépe. V Praze jsme se před pár dny setkali s českou raperkou Sharlotou. Zpěvačka v těchto dnech vydala svůj nový klip, ale jediné co má teď v hlavě jsou její svatební přípravy.

Kontroverzní česká raperka je vždy vidět a jinak tomu nebylo ani během letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Sharlota patří zaslouženě mezi nejlépe oblečené ženy a jisté je, že pokud vás usadí vedle ní, budete jen šedou myškou. Na oplátku však získáte nával pozitivní energie a pocit, že sedíte vedle hvězdy, se vším co k tomu patří.

Sharlota nám v rozhovoru prozradila, kde čerpá módní inspiraci, což má ve svém šatníku nejraději, ale promluvila io své blížící se svatbě. Ta byla plánována ještě na loňský rok, ale kvůli práci a rodinným záležitostem hudebnice svůj velký den přesunula na červen 2022.

V tyto dny jsme na molu viděli mnoho nových kolekcí a modelů. Co se ti líbilo nejvíc?

Velmi mě baví přehlídky mladých designérů, kteří přinesou zcela nový vítr. Při prohlídkách od návrhářů, které už známe, vždy mám nějaká očekávání, ale u začínajících designérů vidíš vždy něco úplně nového. Miluji, když se takto můžu obohatit. Velmi mě baví také street fashion. Já jako člověk vždy načerpám nejvíc inspirací právě venku.

Jsi známá svojí extravagantní a sexy image. Máš i ty nějaký den, kdy jsi jen v teplácích?

Určitě ano. V běžné dny, kdy potřebuji vybavit nějaké obyčejné věci, tak si nevymýšlím žádné bláznivé outfity. Mám ráda různé komplety a teplákové soupravy, kdy vůbec nemusím řešit, co se k čemu hodí. Je to spíše o tom, že když je nějaká akce, tak člověk je rád, že si může obléct něco, co nenosí v běžném životě. Ne že bych neměla koule na to, obléknout se tak i jinde, ale je to komplikovanější – vzbuzuješ větší pozornost a lidé na tebe neustále reagují. Občas se potřebuji soustředit a neupozorňovat na sebe svým vzezřením.

Je nějaká kombinace, která přijde už i tobě jako příliš velký úlet?

Není nic, na čem bych si řekla, že už to je přes čáru. Ale právě když sedím na nějaké módní přehlídce, tak si často říkám, že mě v ten moment nic nezaujalo. To je většinou tím, že se mi nelíbí materiál nebo barevná kombinace jednotlivých outfitů. Ale pokud si už nějakou věc dám na sebe, tak vím, jestli mě to baví a cítím se v tom dobře. Tehdy mi je úplně jedno, jakou má ta věc značku či střih.

Jaké budou svatební šaty?
Mnoho mužů možná vystraší tvé sebevědomí a extravagantní outfity. Co by sis oblékla na první rande?

Loving newlywed couple embracing and dancing at rustic cottage wedding in Europe

Se svým partnerem jsem už 8 let a budeme se brát. Takže vůbec nevím, co bych si dnes oblékla na první rande. Ale pokud někde jdu se svým partnerem, tak se většinou oblékám sexy. Jsem člověk, který má velmi rád chlapecké oblečení a nonstop nosím oversize kousky, tepláky a mikiny. No když už jdu někde s mým snoubencem, tak si vybírám outfity, které běžně nenosím. Takže něco elegantního, sexy a samozřejmě k tomu musí být podpatky.

Prozradíš nám o svatbě něco víc?

Vydávat se budu už v červnu, takže přípravy na svatbu jsou u mě teď na prvním místě. Šaty už mám vybrány, ale víc neřeknu. Ani moje máma neví, jaké šaty jsem si vybrala. Ale můžu prozradit, že jich budu mít tři.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram