- Reklama -euro

Takhle jsme ji už dlouho neviděli! Meghan se předvedla v oblíbeném módním kousku, porušila protokol?

Vévodkyně Meghan Markle se ukázala v šortkách.

Ležérní elegance
Meghan Markle přišla podpořit Harryho na pólo v Santa Barbaře v Los Angeles. Podívejte se, jaký outfit měla na sobě. Sáhla po odvážných krátkých šortkách, které by si nemohla v UK jako členka královské rodiny dovolit. Protokol o oblékání žen z královské rodiny je dosti striktní. Meghan však není jedinou rebelkou, už princezna Diana v minulosti několikrát svými outfity protokol porušila, milovala módu a ne vždy se držela pravidel, která byla stanovena.

Meghan si dala bílou oversized košili, hnědý pásek a bílo-krémové šortky. Vypadala ležerně a chic. Look doplnila brýlemi, sandálky a vlasy měla zavázané do drdolu. Nechyběl úsměv na tváři a dobrá nálada.

Překvapivý výběr i podruhé
Vévodkyni máme většinou možnost vidět na různých událostech, kde je vždy oblečená jako dáma, má na sobě šaty nebo sukně či elegantní kalhoty a halenky. Druhý den, kdy opět přišla podpořit svého manžela Harryho na pólo, se ukázala v denimových šortkách, které kombinovala s džínovou košilí. Není časté, že ji vidíme v takových outfitech, co řeknete, hodí se jí to?

Podle protokolu by se dámy z královské rodiny měly oblékat elegantně, měly by mít jemný make-up, nosit tělové barvy či na oblečení, ale také na nehtů či punčochách. Jednoduše, aby nijak na sebe zbytečně nepoutali pozornost, ale stále si udrželi graci a šarm.

Kromě toho samozřejmě mini sukně výstřihy a nějaké módní kreace nejsou přístupné. Limituje dokonce i nošení černé, po které by mimo pohřbu neměly sáhnout. Tento protokol porušila v minulosti i Kate i Meghan, ale pravdou je, že Kate černou nenosí moc často.

19th May, 2018, Windsor, England – Cardboard cut outs of Meghan Markl and Prince Harry on a house front in Windsor celebrating the marriage of Meghan Markle and Prince Harry at St George’s Chapel at Windsor Castle

Královské ženy protestovaly už kdysi…
Princezna Diana však nebyla první ženou v královské rodině, která v módě rebelovala. V roce 1954 si sestřenice královny Alžběty, princezna Alexandra z Kentu, šokujícím oblékla džíny na neformální tenisový zápas. To vyvolalo velký skandál, ale zároveň těmto počinům inspirovala další královské ženy, aby ji následovaly.

I dcera královny Alžběty, 70letá princezna Anne, byla v 70. letech minulého století známá svým módním vkusem. Nosila minisukně i zvonové džíny. V kariéře sportovkyně se její styl přikláněl ke sportovnímu vzhledu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram